Yhteys

Ota yhteyttä ja kysy lisää

Saitko kehitysideoita, innostuitko jostain tietystä aiheesta tai haluaisitko muuten vain tietää hieman lisää toiminnastamme ja asiantuntijoistamme? Ota yhteyttä, niin keskustellaan lisää yhteistyömahdollisuuksista!

Voit täyttää yhteydenottolomakkeen tai olla suoraan yhteydessä moniammatilliseen tiimiimme.

Savonia logo pinkki.

Savonia-ammattikorkeakoulu

Postiosoite: PL 6, 70201 KUOPIO
Käyntiosoite: Microkatu 1, 70210 KUOPIO

Tutkimusalan tiimi

Mikko Ylilauri profiilikuva.

Mikko Ylilauri

TKI-päällikkö

044 785 6152 mikko.ylilauri@savonia.fi
Satu Pirskanen profiilikuva.

Satu Pirskanen

Erityisasiantuntija

044 785 6480 satu.pirskanen@savonia.fi

Kimmo Pakarinen

TKI-asiantuntija

044 785 6034 kimmo.pakarinen@savonia.fi
Antti Kotimaa profiilikuva.

Antti Kotimaa

TKI-asiantuntija

044 785 6449 antti.kotimaa@savonia.fi
Merja Ala-Kotila profiilikuva.

Merja Ala-Kotila

TKI-asiantuntija

044 785 6057 merja.ala-kotila@savonia.fi
Ulla Piipponen profiilikuva.

Ulla Piipponen

TKI-asiantuntija

044 785 6044 ulla.piipponen@savonia.fi

Jesse Honkanen

TKI-asiantuntija

044 785 5572 jesse.honkanen@savonia.fi

Jaana Konttinen

TKI-asiantuntija

044 785 5824 jaana.konttinen@savonia.fi

Heli Kekäläinen

TKI-asiantuntija

044 785 6446 heli.kekalainen@savonia.fi

Paola Kontro

Projektiasiantuntija

044 785 6934 paola.kontro@savonia.fi

Ville Heiskanen

TKI-asiantuntija

044 785 6225 ville.heiskanen@savonia.fi
Sami Partanen profiilikuva.

Sami Partanen

TKI-asiantuntija

044 785 6188 sami.partanen@savonia.fi
Paavo Maskulainen profiilikuva.

Paavo Maskulainen

TKI-suunnittelija

044 785 5626 paavo.maskulainen@savonia.fi
Tanja Moilanen profiilikuva.

Tanja Moilanen

TKI-asiantuntija

044 785 6971 tanja.moilanen@savonia.fi
Mirka Niskala profiilikuva.

Mirka Niskala

TKI-asiantuntija

044 785 6972 mirka.niskala@savonia.fi

Milka Kumpu

TKI-asiantuntija

milka.kumpu@savonia.fi
Sonja Kärkkäinen profiilikuva.

Sonja Kärkkäinen

Viestintäasiantuntija

044 785 6416 sonja.karkkainen@savonia.fi
Maiju Korhonen profiilikuva.

Maiju Korhonen

Viestintäasiantuntija

044 785 6187 maiju.korhonen@savonia.fi
person placeholder image

Kristiina Kuisma

Viestintäasiantuntija

kristiina.kuisma@savonia.fi

    Lähetä yhteydenottopyyntö

    *Pakolliset tiedot. Käsittelemme tietojasi luottamuksella.